Verification: baae6f454520cf07

Şirketimiz, Türkiye genelinde, sinema ekipmanlarının sağlanması, kurulumu ve her türlü (kültür merkezi / okul salonları / festivaller / açıkhava sinemaları) sinema organizasyonunun gerçekleşmesiyle ilgili tüm lojistik faaliyetleri bünyesinde barındırmaktadır.

Sinema sektörünü geniş bir bakış açısıyla ele alan, deneyimli ve profesyonel bir kadroyla özel ve kamu kuruluşlarına komple sinema gösterim hizmetleri yanında açıkhava sinema kurulumu ve kiralanması konularında hizmet veriyoruz.

2013 yılı yatırımlarımızla, Dijital sinema gösterimleri için ekipman temini, kurulumları ve gösterimleri de yapmaya başladık.

İstenilen her yerde sinema gösterimi organizasyonları yapar duruma gelen firmamız, okullarda sinema gösterimleri yapmakla birlikte bu gösterimlere filmde temin etmektedir.

Aynı zamanda, sinema organizasyonlarında, yer vermek istediğiniz yerli - yabancı, yetişkin - çocuk filmleri programlaması ile ilgili, hak sahibi dağıtım firmaları ile direkt çalışmaktayız.

Seçilen filmlerin, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği ilgili hak sahiplerine  telif bedelleri ödenmekte ve YASAL gösterim izinleri tarafımızdan alınmaktadır.

Sinema gösterimleri konusunda tüm ekipman ihtiyaçlarınız ve organizasyonlarınız için arayabilirsiniz...

T.i Film Gösterim Ltd. Şti.

 Tayfun Sümer

0532 638 4043

19 Mayıs Mah. Bayar Cad.

No:30 / 30EB 

Kozyatağı-Kadıköy-İstanbul

Tel: 0216 343 63 90

tayfunsumer@tifilmgosterim.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • YouTube - White Circle
  • Google Rehber - Beyaz Çember

© 2017 TiFilm Gösterim Limited Şirketi